Departamentul Management-Marketing

an universitar 2019-2020, semestrul 2

Nume şi prenume cadru didactic

Zi / oră

Conf. dr. Mircea Duică (sala B003)

Luni 10 - 12

Conf. dr. Cristina Ştefan (sala B302)

Marţi 10 - 12

Prof. dr. Ion Stegaroiu (sala B305)

Miercuri 12 - 14

Prof. dr. Constanţa Popescu(sala B207)

Miercuri 14 - 16

Prof. dr. Dorina Tănăsescu (prof. asoc.) (sala 312)

Marţi 14  -16

Prof. dr. Virgil Popa(prof. asoc.) (sala B208)

Luni 12 - 14

Conf. dr. Andrei Toma (sala B311)

Vineri 14 - 16

Conf. dr. Lucreţia Mariana Constantinescu (prof. asoc.)(sala B311)

Marţi 14 - 16

Conf. dr. Felicia Dumitru

Miercuri 12 - 14

Conf. dr. Camelia Frăţilă

Joi 14 - 16

Conf. dr. Anişoara Duică

Marţi 10 - 12

Conf. dr. Gabriel Croitoru (sala B006)

Marţi 10 - 12

Conf. dr. Laura Marcu (sala B306)

Joi 08 - 10

Conf. dr. Ofelia Robescu

Luni 12 - 14

Lect. dr. Bogdan Savu

Vineri 14 - 16

Lect. dr. Georgiana Bădicu (sala B206)

Marţi 12 - 14

Lect. dr. Cornelia Denisa Ivan

Marţi 14 - 16

Lect. dr. Nicoleta Florea

Marţi   08 - 09 +

          11 - 12

Lect. dr. Andreea Andreiana(sala B309)

Marţi 14 - 16

Asist. dr. Dorin Iancu (sala B212)

Luni 10 - 12

 


Departamentul Contabilitate Finanțe - Bănci

an universitar 2019-2020, semestrul 2

Nume şi prenume cadru didactic

Zi / oră

Prof. univ. dr. Leonardo Badea Vineri, 18-20
Prof. univ. dr. Veronica Ştefan Marți, 14-16
Conf. univ.dr. Mihaela Teodorescu Luni, 14-16
Conf. univ.dr.Violeta Elena Drăgoi Joi, 11-13
Conf. univ.dr. Violeta State Miercuri, 14-16
Conf. univ.dr. Marinela Daniela Manea Luni, 10-12
Conf. univ.dr. Mariana Zamfir Miercuri, 12-14
Conf. univ.dr. Maria Toma Vineri, 12-14
Conf. univ.dr. Florin  Radu Marți, 12-14, B008
Conf. univ.dr. Marius Dan Coman Marți, 10-12
Conf. univ.dr. Gabriel Cucui Marți, 12-14, B206
Conf. univ.dr. Valerică Toplicianu Vineri, 14-16, Decanat
Conf. univ.dr. Luiza Ionescu Miercuri, 14-16
Conf. univ.dr. Valentin Radu Miercuri, 12-14, B008
Lect. univ. dr. Cristina MariaVoinea Miercuri, 14-16
Lect. univ. dr. Ciprian George Gîju Joi, 14-16
Lect. univ. dr. Larisa Elena Preda Vineri, 10-12
Lect. univ. dr. Ileana Iulia Istudor

Marți, 14-16, săpt. impară

Miercuri, 14-16, săpt. pară
Lect. univ. dr. Florina Mocanu Luni, 14-16
Lect. univ. dr. Loredana Cristina Tănase Miercuri, 10-12